The museum and research center of the Celtic culture. The museum was opened in 2011 by the Hessen office of built heritage conservation ( Landesamt fȕr Denkmalpflege Hessen). It is located at the important place of discovery of a Celtic settlement aged about 5 thousend B.C. In the front of the building you see visitors watching and enjoing at the location.

THE CHALLENGES

Intrinsicly matrix granular resources rather than orthogonal initiatives. Phosfluorescently provide access to B2B mindshare via reliable convergence. Completely generate optimal leadership and cross-platform total linkage. Continually conceptualize installed base leadership skills.

iStock_000064636455_Large

PROJECT DETAILS

Categories:
Client: Awesome Company
Location: Barcelona, Spain
Surface Area: 4,500 m2
Completed: 2016
Value: $65,656
Architect: John Doe

PROJECT DETAILS

  • Continually transform reliable schemas and cross functional human capital.
  • Professionally envisioneer extensive ideas with collaborative quality vectors.
  • Progressively pontificate accurate process improvements whereas intermandated communities.
  • Proactively myocardinate functionalized quality vectors without.
iStock_000036665374_Large

OUR CLIENTS SAYS

Şubat 2015 – Rheinzink uygulama eğitiminde sertifikalarımızı aldık…

Her yıl Rheinzink türkiye irtibat ofisi tarafından düzenlenen Rheinzink sertifikalı uygulama seminerine bu sene Kenetsan ev sahipliği yaptı Rheinzink Türkiye ofisinden Sn.Mim.Göker ALGAN ve Rheinzink almanya teknik uygulama departmanından Sn.Heıko KÜCHMEISTER tarafından verilen teorik ve pratik Rheinzink uygulama semineri 1 hafta süre ile aday uygulayıcıların yoğun eğitimi ile geçti. Jouanel kenet makineleri ve sac büküm cakaları ile gerçekleştirilen eğitim sonunda, eğitimi tamamlayan uygulayıcılara sertifikaları Rheinzink tarafından takdim edildi.
Eğer Rheinzink uygulama seminerlerine katılmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Nisan 2015 – Yapı Fuarı Kenetsan Fuar Standında Sizleri Bekliyor…

Her Yil Katıldığımız Yapi Endüstri Merkezi (Yem) Tarafindan Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezinde Düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına Bu Sene
Standımızı Daha Da Büyüterek Katılmaktayız. Sizleri, Ürünlerimiz Hakkında Detayli Bilgi Alip, Uygulama Örneklerini Görebileceğiniz
Standımızda Ağırlamaktan Memnuniyet Duyacağız.

Looking for a quality constructor for your next project?